Zesilovače

Laděné zesilovače nastavujeme na přístroji RF NETWORK ANALYSER 8712ES (HEWLETT PACKARD), který má rozsah 300 kHz – 1300 MHz. Všechny zesilovače vyrábíme v provedení X (s panelovými F zásuvkami 75 ohm) nebo K (s televizními IEC konektory 75 ohm). Některé zesilovače jsou také v provedení F tzn. k montáži do anténní krabičky (vstup 300 ohm, výstup F zásuvka panelová 75 ohm). Napájení zesilovačů je v základním provedení pomocí napájecí výhybky po koaxiálním kabelu do výstupu zesilovače. Pro radioamatéry je možné osazení zesilovačů BNC panelovými zásuvkami 50 ohm nebo SMA zásuvkami za příplatek a samozřejmě výroba zesilovačů na kmitočty nebo pásma dle individuálního požadavku. Zesilovače nejsou v základním provedení průchozí pro napájení. Za variantu průchozího zesilovače pro napájení účtujeme poplatek 10,- až 15,- bez DPH. Toto poštovné platí pouze po ČR. Do zahraničí stanovíme poštovné až podle objednávky.
Zesilovače si můžeme objednat také s připojeným napájecím zdrojem č.953 nebo č.952. Zesilovač potom připojíte na kabel a zdroj do zásuvky. Požadavek na propojení zdroje a zesilovače si uveďte do kolonky “Další požadavky”. Další možnou variantou napájení je plus pól na krabičce zesilovače (průchodka) nebo DC konektor 2,1 mm. Napájecí zdroj se pak připojí přímo k zesilovači dvoulinkou.
K ceně výrobku účtujeme expediční náklady, které zahrnují poštovné, balné a dobírku. U nejmenších zásilek 133,-, u balíků 182,- a u antén 242,-. Ceny expedičních nákladů jsou uvedeny včetně DPH. Expediční náklady nejsou zahrnuty v ceně výrobku a o tuto částku se navýší výsledná cena dobírky.